Våra konsulter

 

Johanna Lindquist

Johanna Lindquist

Organisations- och ledarskapsutveckling som tar din verksamhet till en ny nivå.

johanna.lindquist@sallma.se
+46 707 82 54 03

Mia Bengtsson

Mia Bengtsson

Organisations- och ledarskapsutveckling med fokus på förändringsarbete

mia.bengtsson@sallma.se
+46 709 15 43 44

Paul Hellgren

Paul Hellgren

Driver säljprocesser via organisationsutveckling, utbildning och träning

paul.hellgren@sallma.se
+46 705 54 37 34

Elisabet Sjöö Pers

Elisabet Sjöö Pers

Lyfter dina kompetenser inom retorik och kommunikation till en högre nivå

elisabet.sjoo-pers@sallma.se
+46 706 39 88 67

Thomas Lundin

Thomas Lundin

Driver kundutveckling till mästarklass genom avslöjande undersökningar

thomas.lundin@sallma.se
+46 733 71 88 40

Magnus Edlund

Magnus Edlund

Driven konsult med inriktning på försäljnings-, affärs- och ledarskapsutveckling.

magnus.edlund@sallma.se
+46 702 49 29 88

Claes Lindström

Claes Lindström

Säljcoach / Affärsutvecklare / Utbildare inom retail, utesälj och mässor.

claes.lindstrom@sallma.se
+46 725 87 17 88

Micael Hörberg

Micael Hörberg

Utbildar i professionellt nätverkande och skapar långsiktigt ökad lönsamhet.

micael.horberg@sallma.se
+46 761 62 07 01

Ove Jacobsen

Ove Jacobsen

Psykolog och rekryterare som med förfinade metoder hittar rätt kompetens

ove.jacobsen@sallma.se
+46 733 40 92 43

Jan Brommels

Jan Brommels

Utvecklar ledarskap och affärsmannaskap i tätt personligt samarbete med uppdragsgivaren

jan.brommels@sallma.se
+46 733 40 92 60

Johan Skårman

Johan Skårman

Driven säljtränare som får hela organisationen att bidra på sista raden.

johan.skarman@sallma.se
+46 733 40 92 39

Sven Åberg

Sven Åberg

Erfarenhetsöverföring inom yrkesgrupper, organisationer och ledarskap.

sven.aberg@sallma.se
+46 732 61 66 28

Leif Britse

Leif Britse

Driven säljtränare på alla nivåer, individuellt och i grupp, för kundrelation och resultatutveckling.

leif.britse@sallma.se
+46 702 604229

Share This